A+ A A-

دومین اطلاعیه کمیته کردستان حزب حکمتیست

Share


بمناسبت تظاهرات  مردم سنندج در 28 اوت 2014- 6 شهریور 1393، علیه جنایات داعش و تحرکات سلفی ها.
در پی فراخوان فعالین ضد جنگ و خشونت شهر سنندج، طی یک هفته اخیر دومین اعتراض خیابانی مردم سنندج  در 6 شهریور ماه  1393 در خیابان ششم بهمن این شهر، علیه جنایات وحشیانه داعش و تحرکات سلفی ها بر گزار گردید.
این مراسم ابتدا با آتش زدن پرچم سیاهرنگ "داعش" و شعار های مرگ بر سلفی و مرگ بر داعش در خیابان ششم بهمن این شهر آغاز گردید که بلا فاصله با استقبال گرم مردم روبرو شد. بدنبال آن، تظاهر کنندگان  با همراهی مردم آزادیخواه و جوانان انقلابی شهر سنندج،  با شعار دادن از خیابان ششم بهمن به راه پیمایی خود بسمت  تقاطع سه راه شریف آباد ادامه دادند. در آنجا یگان های ویژه موتوری رژیم بمحل تظاهرات رسیده و برای جلوگیری از ادامه این حرکت،  با مردم حاضر در آنجا درگیر شدند و بدینوسیله تظاهر کنندگان به دومین تجمع اعتراضی موفقیت آمیز خود پایان دادند.
مردم مبارز شهر سنندج و در پیشاپیش آنها جوانان آزادیخواه و مبارز، طی یکهفته اخیر با  دومین تجمع اعتراضی و علنی خود در خیابان های شهر سنندج، نشان دادند  با تمام توان خود در برابر جنایتکاران داعش و سلفی ها، و هر گروه و جریان ارتجاعی دیگری که بخواهند محل کار و زندگی شان را نا امن کند، خواهند ایستاد و با اتحاد و همبستگی خود هر گونه تحرک و ابراز وجود آنان  را سد خواهند کرد. مردم شهر های کردستان از جمله سنندج، طی چند هفته اخیر، با اتحاد و همبستگی انسان دوستانه خود و برگزاری اعتراض علیه  ددمنشی ارتجاع سیاه داعش و تحرک سلفی ها، بدفاع  از منافع همسرنوشتان و هم طبقه ای های خود در سوریه و عراق بر خواستند و اعتراض کردند از هیچ تلاشی در حق به آنها کوتاهی نمودند.  در ادامه  همین حرکت، امروز هم  برای ایجاد امنیت در محل کار و زیست شان،  دومین اعتراض و نارضایتی خود را علیه ارتجاع و هر نوع تحکم ارتجاعی برگزار کردند و با موفقیت آنرا بپایان رساندند. جای هیچ شک و تریدی نیست که،  این اعتراضات پی در پی و موفقیت آمیز شما مردم سنندج، عطف توجه خواهد کرد و در بالا بردن روحیه و همبستگی هر انسان آزادیخواه و برابری طلب  تأثیر بسزایی خواهد گذاشت.
بهمین خاطر، کمیته کردستان حزب حکمتیست، خود را در اعتراضات بر حق شما مردم معترض و آزادیخواه کردستان از جمله مردم شهر سنندج، همراه و همسنگر می بیند و به همه شما درود می فرستیم.
زنده باد اتحاد و همبستگی مردم آزادیخواه کردستان
مرگ بر جمهوری اسلامی
مرگ بر جنایتکاران داعش و سلفی
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری- حکمتیست
28 اوت 2014- 6 شهریور 1393

Share

 

مسئول سایت حزب

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کمیته خارج کشور حزب حکمتیست

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کمیته کردستان حزب حکمتیست
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دفتر مرکزی حزب حکمتیست

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Tel:+46762349683