A+ A A-

صدای انقلاب را شنیده اند! مردم را از خشونت پرهیز می دارند! آذر ماجدی

Share

 

وضعشان خراب است. هر کدام روضه ای می خوانند. روحانی رفته به "زیارت" خمینی و آنجا خطاب به دایناسورهای از گور برخاستۀ هم حکومتی اش هشدار داده است که "وقتی صدای انقلاب را بشنوید دیگر دیر شده" و اعلام کرده باید بجنبند. آخوندهای بزرگ و کوچک هر کدام یک هشدار می دهند. یکی فرمان سرکوب و ریشه کن کردن می دهد؛ یکی می گوید بداد مردم برسید قبل از اینکه سیل خروشان انقلاب همه مان را با خود ببرد. اصلاح طلبان حکومتی از لانه بیرون آمده اند و سینه چاک از رژیم اسلامی دفاع می کنند. خاتمی از حصر خارج شده و مردم را "آشوبگر" می نامد و خواهان سرکوب شان شده است. کروبی از قفس سری بیرون کشیده و از خامنه ای خواسته قبل از اینکه همه چی از دست برود به صدای مردم گوش دهد!

اصلاح طلبان حکومتی فرنگ نشین، حزب اللهی های لات و اوباش دهه ٦٠ که تیغ می کشیدند، پونز بر پیشانی می کوبیدند و چاقو می زدند، عبایشان را با فکل کراوات عوض کرده و در نقش "فیلسوف، هنرمند و آکادمیک محترم" ظاهر می شوند؛ اینها ژست روشنفکر گرفته و درباره انقلاب و خطر "خشونت" بحث و پلمیک می کنند. واقعا که دنیای غریبی است! به این بحث میان مخملباف، حزب اللهی سابق و "سینماگر" اصلاح طلب کنونی با مصطفی تاجزاده اصلاح طلب حکومتی که از ترس انقلاب به فحاشی به مردم برخاسته توجه کنید. بیشتر به کمدی شبیه است. (ضمنا به رابطۀ دوستانه و بده بستان های این مرتجعین با آیت الله بی بی سی نیز توجه کنید!)

"مصطفاى عزیز!
نگرانى‌ات را از احتمال کشیده شدن ایران به خشونت انقلاب، حمله خارجى و جنگ داخلى در مى‌یابم. من هم چون شما نگران خشونتم، از آن بالاتر در تکاپوى جلوگیرى از خشونت بوده‌ام. در هفته‌اى که ایران در آتش جنبشى به حق مى سوخت، ضمن همراهى و تایید این جنبش با شکوه، تمام تلاشم را کردم تا فیلم سینمایى “پرزیدنت” که چهار سال پیش آن را در نقد خشونت دیکتاتورها و انقلابهاى خشن ساخته ام، از بى بى سى فارسى پخش شود. ... به خلاف نظر شما، که همه آنها که در رسانه هاى خارج از ایران کار مى کنند را خشونت طلب مى‌دانید، من چنین نظرى ندارم. به عنوان نمونه، مسئولین برنامه آپارات بى بى سى با همان نگرانى‌هاى من و شما، پنج بار فیلم پرزیدنت را براى مخاطبان ایرانى، در همان هفته جنبش در ایران پخش کردند، تا نگذارند میوه انقلاب مردم جان به لب رسیده را آفت خشونت بخشکاند. تجربه‌ها به ما آموخته است انقلابى که با خشونت پیروز شود، براى بقاى خود چاره اى جز خشونت نخواهد داشت و آن وقت مى شود همین جمهورى اسلامى."

شاهد از غیب رسید! نقش بی بی سی در دفاع از رژیم اسلامی، همدستی آن با اصلاح طلبان حکومتی، سانسور مبارزات انقلابی مردم، نیروهای چپ و کمونیست در همین چند خط بخوبی مستند می شود. ما همیشه گفته ایم که بی بی سی سخنگوی غیر رسمی رژیم اسلامی است. اینهم شاهد. روشن می شود که نه تنها جمهوری اسلامی چی ها، بلکه دول غربی نیز از جنبش انقلابی مردم به هراس افتاده اند. ترس از یک انقلاب عظیم که بساط جمهوری اسلامی را با تمام بساط سرکوب، اختناق، فقر، نابرابری و فساد را جارو کند تمام نیروهای ضد انقلاب جهانی را به هراس انداخته است. سانسور می کنند؛ دروغ می گویند؛ ضد انقلابیون را لانسه می کنند و جلوی صحنه می گذارند؛ در تلاش رهبر سازی آلترناتیو اند؛ مردم را از خشونت و سوریه و لیبی می ترسانند. تمام این تمهیدات برای ممانعت از شکل گیری انقلاب مردم علیه جمهوری خونین و سیاه اسلامی و سرنگونی نظام سرمایه داری است. این وظیفۀ ماست که افشایشان کنیم؛ بی آبرویشان کنیم؛ و اجازه ندهیم نقشه شوم سال ٥٧ را تکرار کنند. *

 ١ فوریه ٢٠١٨

Share

 

مسئول سایت حزب

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کمیته خارج کشور حزب حکمتیست

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کمیته کردستان حزب حکمتیست
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دفتر مرکزی حزب حکمتیست

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Tel:+46762349683